KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12101404
nr 1210 1404
Knut Norman
(1896-1977), Sverige
Oljemålning, Venedig, Signerad. Olja på pannå, 32x39 cm
Knut Norman, född 1896, död 1977, svensk målare,
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 15 oktober 2018
kl 19:53:46
15/10 14:25:41